Що таке GeekHub та для кого він створений?

GeekHub – це проект, що надає можливість талановитій молоді отримати швидкий старт кар’єри в IT. Найбільше GeekHub допоможе студентам вишів, а також представникам професій інших індустрій, які хочуть розвиватись в сфері IT.

Команда GeekHub складається з волонтерів, які витрачають свій особистий час на безкоштовне навчання студентів. Вступити на навчання до GeekHub складно, але разом з тим вступ надає унікальну можливість для працьовитих та цілеспрямованих студентів отримати швидкий та якісний старт кар’єри.

26778082262_2058171784_o

Більше про проект можна дізнатись тут.

Якщо ваш рівень підготовки зависокий для GeekHub, ми запрошуємо вас долучитись до айті-спільноти міста Черкаси на щомісячних заходах GeekTalks, а також інших івентах. Слідкуй за группою GeekTalks в фейсбуці, щоб не пропустити виключно якісні IT заходи: https://www.facebook.com/geektalks.ck/

Як потрапити на GeekHub

Для того, щоб вступити на навчання до GeekHub, необхідно:

  • На початку сезону зареєструватись на сайті GeekHub
  • Прийти на загальний збір абітурієнтів
  • Пройти авто-тестування з курсів, на які ви зареєструвались
  • У разі успішного складання авто-тестування, пройти співбесіду

Деталі кожного етапу – нижче.

Початок і закінчення реєстрації на восьмий сезон

Реєстрація на 8-ий сезон (2018-2019 навчальний рік) розпочинається 15 серпня та закінчується 22 вересня 2018 року. Зареєструватись можна лише на офіційному сайті GeekHub – http://geekhub.ck.ua

З першого дня реєстрації на сайті буде розміщена детальна інформація з кожного курсу – опис та програма курсу, команда викладачів, а також список тем, з яких треба готуватись до вступного авто-тестування.

29577785400_9c29a964e6_h

Абітурієнтам дозволяється реєструватись на будь-яку кількість курсів, якщо ви не впевнені з вибором. У разі успішної здачі авто-тестування з декількох курсів, абітурієнт буде змушений вибрати лише один курс для прохождення співбесіди та подальшого навчання.

Кожного року одразу після закінчення реєстрації ми отримуємо дуже багато листів та телефонних дзвінків з проханнями зареєструвати. На жаль, ми вимушені відмовляти усім, хто не встиг зареєструватися вчасно, незалежно від причини. Тому подбайте заздалегіть про те, щоб зареєструватися, а також нагадати своїм знайомим та друзям.

Загальний збір

Після закінчення реєстрації ми проводимо загальний збір усих зареєстрованих на курси. Загальний збір буде проходити у приміщенні Філармонії 22 вересня, о 18.00.

23525527358_deeb3cbaca_h

На цьому заході ми розказуємо більше про GeekHub, команду, наші цілі, про новий сезон та курси, які будуть викладатись. Також, абітурієнти отримають детальну інформацію щодо наступних етапів вступу.

Якщо з якихось причин ви не зможете бути присутніми на загальному зборі – попросіть одного з своїх друзів, хто планує бути, занотувати важливу інформацію та передати вам.

Автотестування

Після реєстрації та загального збору усі зареєстровані абітурієнти мають пройти авто-тестування. Цього року воно буде буде проходити 29 вересня.

Для того щоб всі бажаючі мали можливіть пройти авто-тестування, для кожного курсу буде розроблений спеціальний графік. Зверніть увагу, проходити автотестування можна максимум на 3 вибрані курси. Кожен абітурієнт отримає електронного листа з інформацією, на котру годину йому потрібно прийти для проходження тесту. Ця інформація також буде доступна на сторінці GeekHub в соціальній мережі Facebook.

21949827_10155449890231690_4513235467045984024_o21688384_10155449889976690_4728492688694805139_o

Ми рекомендуємо абітурієнтам ретельно готуватись та не запізнюватись на авто-тестування. До співбесіди будуть допущені тільки ті, хто набере достатню кількість балів на авто-тестах.

Співбесіда

Останній етап вступу на навчання до GeekHub – це співбесіда. Кожен, хто успішно пройшов авто-тестування, може пройти співбесіду на один курс. Навіть якщо абітурієнт пройшов авто-тестування з декількох курсів, співбесіда буде проводитись тільки по одному курсу, який вибере абітурієнт.

Співбесіда проходить в форматі усної розмови абітурієнта з викладачами, де перевіряється знання та мотивація майбутнього студента. На цьому етапі ми також перевіряємо, до якої з трьох категорій відноситься абітурієнт:

  1. Студент, який ніколи не працював в IT
  2. Працівник з іншої індустрії, який ніколи не працював в IT
  3. Працівник IT, який хоче покращити свої знання

Пріоритет при зарахуванні надається категорії 1, за нею 2, і найменший пріорітет у категорії 3.

Заняття: місце, формат, час

Усі абітурієнти, які були зараховані на навчання, будуть повідомлені про початок навчання та розклад занять. Дата початку занять уточнюється.

Навчання проходить у форматі лекційних та практичних занять один-два рази на тиждень, орієнтовно з 18.30 до 20.30. Програма курсів розробляється з розрахунком на великий об’єм самостійної і домашньої роботи.

Окремі курси під час навчання також долучаються до практичних проектів. Це реальні проекти, які розробляються командами студентів GeekHub для неприбуткових організацій. Такі команди як правило складаються з проектних менеджерів, дизайнерів, frontend/backend розробників, розробників мобільних додатків, інженерів з якості і т.д. Практичні проекти допомагають студентам навчитися працювати в умовах максимально наближених до справжніх проектів в IT-компаніях.

Закінчення сезону і сертифікація

Сезон завершується у кінці квітня 2019. Кожен студент, який дійшов до кінця навчання, має можливість пройти сертифікацію зі свого курсу. У разі успішного складання фінального іспиту – студент отримує сертифікат GeekHub, який підтверджує Junior рівень студента з відповідного курсу.

26837635616_b7b62f1bed_h

17192056140_da2f55a3e9_h

Кожен сертифікат GeekHub має унікальний серійний номер. Маючи цей номер, потенційний роботодавець може зв’язатись з викладачами GeekHub та отримати характеристику про тримача диплому. Це допомагає максимально спростити процесс найму на роботу талановитих студентів.

Допомога з працевлаштуванням

Після фінальних іспитів дані сертифікованих студентів протягом одного дня розсилаються в усі IT-компанії міста Черкаси. Таким чином усім зацікавленим компаніям надається шанс розглянути можливість найму випускників GeekHub.

З досвіду минулих років, найкращі студенти GeekHub в перший тиждень після випуску отримують декілька пропозицій по роботі. 80-85% сертифікованих випускників знаходять роботу в IT-компаніях протягом 1-2 місяців після завершення сезону.