GeekHub – це проект, що надає можливість талановитій молоді безкоштовно отримати практичні знання та навички в сфері розробки програмного забезпечення та IT в цілому.

Команда Geekhub — це група професіоналів в інформаційних технологіях, які готують слухачів курсів до успішної кар’єри в індустрії. Всі члени команди GeekHub працюють у провідних софтверних компаніях, кожного дня набуваючи нові знання та навички. Саме це дає змогу викладати виключно актуальний матеріал, що знадобиться при роботі в реальних виробничих умовах.

26871800505-4da1009b9a-k--1-

Ми шукаємо мотивованих учнів та студентів, які мріють отримати професію в інформаційних технологіях, для інтенсивного практичного навчання з розробки веб та мобільних додатків. Ми хочемо, щоб молоді таланти теж могли приєднатись до спільноти професіоналів інформаційних технологій і створювали унікальні інтегровані продукти для поліпшення умов праці і життя людей навколо нас.

Ми називаємо GeekHub “Open Source”, тому що саме ця ідеологія керує всією програмою. Все, що ми робимо, обертається навколо взаємовідносин між людьми. Курси GeekHub не коштують грошей. Все що вимагається — це внутрішня мотивація та багато самостійної роботи.

Якщо ви зацікавлені у співробітництві з GeekHub, або у вас є ідеї щодо того, як зробити GeekHub краще – будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас шляхом.